Festival Grape hlási vypredané, brány otvorí o 12-tej hodine

Festival Grape hlási vypredané, brány otvorí o 12-tej hodine foto: Róbert Jakubička

V piatok 14.augusta štartuje na piešťanskom letisku 6. ročník festivalu Grape. Organizátori festivalu hlásia vypredané, lístky nebudú dostupné ani na mieste.

Na šiestich pódiách sa v Piešťanoch predstaví 70 zahraničných a slovenských interpretov. Medzi headlinerov festivalu patria britský Foals, The Maccabees, Sigma DJ Set, Netsky z Belgicka, Švéd José González, alebo Belgičanka Selah Sue. Nepovinným festivalovým dresskódom bude tento rok Psychadelia. „Thaaak, takto sa treba dogabac na festivale a netreba sa báť uletieť si trošku na čomkoľvek šílenom,“ uvádza sa na oficiálnom webe Grape Festivalu.

Zo slovenských a českých interpretov sa návštevníci môžu tešiť na Le Payaco, Paru, Puding Pani Elvisovej, Monikino Kino, Billy Barmana, Lavagance, Tata Bojs alebo Lenku Dusilovú. Spestrením bude vystúpenie festivalovej super-skupiny Synovia a dcéry Grejpu pod vedením Tomáša Slobodu, počas ktorého sa na pódiu objavia napríklad aj Róbert Roth (SND), Lasky (Para), Juraj Podmanický (Billy Barman) Jerguš Oravec (Tammy & The Youniverse).

Podobné články

Komentáre

Ahudba.sk na Facebooku