Manowar s turné Gods And Kings World Tour 2016 aj do Bratislavy

Manowar s turné Gods And Kings World Tour 2016 aj do Bratislavy zdroj: ProMusic

Manowar prezradili ako bude nazvané ich nadchádzajúce turné: Ich nový metalový útok na Európu nazvali „Gods And Kings World Tour 2016“.

„Vo vesmíre zvanom Manowar riadime tým, že čo je väčšie to je lepšie!“ povedal Joey DeMaio. „Ak ste si mysleli, že turné Kings Of Metal bolo obrovské, tak si len skúste predstaviť čo sa udeje, keď spojíme svoje sily s kráľov s majestátnymi bohmi vojny!“ Bratislavský koncert a nadchádzajúce turné kapela oznámila na vypredanom koncerte v ostravskej ČEZ aréne začiatkom roku 2015.

Turné bude oslavovať posledný album skupiny – Kings of Metal MMXIV, ktorý mnoho fanúšikov nemalo šancu vidieť naživo. Tak isto však aj blížiace sa výročie albumu Gods of War, ktorý uzrel svetlo sveta v roku 2007. Setlist turné Gods And Kings World Tour 2016 bude pozostávať z obľúbených piesní fanúšikov z oboch albumov a taktiež z ostatných klasických piesní a špeciálneho prekvapenia. „Opäť sa raz pokúsime posunúť hranice možností našich show a metalu.“ povedali Manowar. „Toto turné bude obrovské a zničujúce! Ak vo Vašich žilách koluje metalová krv, tak to nechcete zmeškať !“

Lístky na bratislavský koncert sú v predaji exkluzívne v sieti Ticketportal.sk. Ostatné koncerty nájdete na manowar.com/tour.

Pre viac informácií o koncertoch a kapele Manowar nájdete na manowar.com a jej facebooku facebook.com/ma­nowar.

Gods And Kings World Tour 2016

Thu, January 14, 2016 – ČEZ Aréna – Ostrava, Czech Republic
Fri, January 15, 2016 – Kajot Arena – Brno, Czech Republic
Sat, January 16, 2016 – Torwar Hall – Warsaw, Poland
Mon, January 18, 2016 – Aegon Arena Bratislava, Slovakia
Tue, January 19, 2016 – Forum Karlín – Prague, Czech Republic
Wed, January 20, 2016 – Forum Karlín – Prague, Czech Republic
Fri, January 22, 2016 – Zenith – Munich, Germany
Sat, January 23, 2016 – Jahrhunderthalle – Frankfurt, Germany
Sun, January 24, 2016 – Thüringenhalle – Erfurt, Germany
Wed, January 27, 2016 – Tempodrom – Berlin, Germany
Fri, January 29, 2016 – Porsche Arena – Stuttgart, Germany
Sat, January 30, 2016 – ISS Dome – Düsseldorf, Germany
Sun, January 31, 2016 – SCC – Aarhus, Denmark
Tue, February 2, 2016 – Konserthus – Stavanger, Norway
Fri, February 5, 2016 – Älvhögsborg – Trollhättan, Sweden
Sat, February 6, 2016 – Fryshuset Arenan – Stockholm, Sweden
Mon, February 08, 2016 – Rock Café – Tallinn, Estonia
Tue, February 09, 2016 – Palladium – Riga, Latvia
Wed, February 10, 2016 – Compensa Koncertų Salė – Vilnius, Lithuania
Fri, February 12, 2016 – Pakkahuone – Tampere, Finland
Sat, February 13, 2016 – The Circus – Helsinki, Finland

redakciu informoval za agentúru ProMusic Edo Kopček

Podobné články

Komentáre

Ahudba.sk na Facebooku