30
Marec
(štvrtok)

Smokie

Miesto: Bratislava /SR/

Vstupné: od 29,00 € /874 Sk /

Web: http://drhorak.sk/?con=2493<br>

31
Marec
(piatok)

Koncert Pii Jem

Miesto: Bratislava / FLAME Music Bar

Vstupné: 6 €

Web: https://business.facebook.com/events/263969360695752/

Po skoro dvoch rokoch sa skupina Piijem predstaví svojim fanúšikom v príjemnom klube Flame. Môžete sa tešiť na nové skladby a super funk atmosféru, ktorá bude pulzovať bratislavským undergroundom.

Peter Tarkay – spev, kláves Dodo Tarkay – spev, bass Michal Ježek – gitara Róbert Szegény – bicie Quido – perkusie, spev

Vstup 6 EUR

4
Apríl
(utorok)

Sima Martausová, Pat Gedeon, MUKATADO, La3nocubano, S Hudbou Vesmirnou

Miesto: Zóna by Refresher, Námestie SNP 30, Bratislava

Vstupné: voľné

Web: http://kdn.sk/?p=1168

Benefičný koncert Klubu Detskej Nádeje. Vstupné dobrovoľné – celý výťažok z koncertu poputuje na organizáciu letných táborov pre deti s onkologickým a kardiologickým ochorením. Tešíme sa na vás a vy sa môžete okrem dobrej zábavy tešiť aj na TOMBOLU.

5
December
(utorok)

Piaf! The Show

Miesto: Aegon aréna

Web: http://predpredaj.zoznam.sk/sk/listky/9839/piaf--the-show

Doprajte si skutočný umelecký zážitok priamo v Bratislave vďaka Piaf! The Show, ktorá 5. decembra 2017 opäť prichádza podmaniť si srdcia divákov. V rámci šou zaznejú najznámejšie šansónové piesne samotnej Piaf, poeticky vyjadrujúce jej postoj, pocity a myšlienky.

Ústredným prvkom veľkolepého predstavenia je talentovaná Anne Carrere. Už prvé tóny jej pôsobivého hlasu vás prenesú do prostredia francúzskeho kabaretu. Speváčka hudobne, no zároveň sugestívne herecky interpretuje známe piesne ako Non, Je ne regrette rien alebo La Vie en Rose, ktorých obsah pramení z bohatých zážitkov turbulentného života Piaf.

Celkový zážitok umocňuje výnimočná súhra medzi umelcami, a to nielen po hudobnej, ale aj divadelnej stránke. Táto súhra je doplnená umelecky spracovanou scénou s príjemne tlmenými svetlami a zábermi zo života samotnej Edith Piaf.

Viac informácií nájdete na www.comunique.sk alebo na facebookovej stránke spoločnosti Comunique.