Punk-rock z Trenčína: Uhol Dopadu majú nový album a videoklip

Punk-rock z Trenčína: Uhol Dopadu majú nový album a videoklip
foto: Martina Ivičič

Trenčianska kapela pôsobiaca od roku 2008 vydala začiatkom nový album „Spoločne …“ o pár dní neskôr zverejnili aj videoklip ku skladbe „Zem bije na poplach“.

Kapela Uhol Dopadu ponúka svoj nový album, tak ako sa na punkáčov patrí :-), na voľné stiahnutie (link1, link2). Nahrávka Spoločne… obsahuje 11 skladieb, ktoré sú okrem klasických gitár obohatené o saxofón, violu, klavír alebo trúbku. Všetky pesničky, okrem songu Můj sen, sú naspievané v slovenskom jazyku. O graficku stránku albumu sa postarala Martina Ivičič, ktorá tiež nafotila pre kapelu sériu promo fotografií.

Dva týždne po vydaní albumu kapela zverejňuje videoklip ku skladbe Zem bije na poplach, ktorý vznikol pod taktovkou MajuloS. Foto. Video nájdete pod článkom.

Uhol Dopadu bude najbližšie vystupovať 6. septembra na podujatí Stežník – Charita Fest I. v Čechách a 19. septembra v trenčianskom Boogie Bare s českými kapelami Punkhart a Criminal Colection.

Trenčianska skupina Uhol Dopadu vznikla v roku 2008. V roku 2009 vydala prvé demo s názvom „No a čo!“. Neskôr pridáva 4-pesničkové EP „Nezabudnem“. Kapela je známa energickým a charizmatickým prejavom na koncertoch.

Video: Uhol Dopadu - Zem bije na poplach