Mesial z Bratislavy predstavujú nový singel Love

Mesial z Bratislavy predstavujú nový singel Love

Kapela Mesial vydala v pondelok 18. augusta svoj prvý oficiálny singel s názom Love, ktorý nahrával, mixoval a produkoval Erik Losos Horák (Lososound). Mesial plánujú do konca roka nahrať celý album.

Elektronické demo skladby Love skomponoval skladateľ kapely Dominik Kopcsay, neskôr napísal text a melódia spevu vznikla v spolupráci s charizmatickou speváčkou kapely Katarínou Žúžiovou. Ten správny drive získala skladba produkciou u Erika Lososa Horáka, ktorý do nej nahral aj svoju basgitaru.

Živé bicie nahral bubeník kapely Marián Grznár a gitary Dominik Kopcsay. Skladba bola zmastrovaná v Hotline Mastering štúdiu v Amerike. Dizajn loga a minimalistický klip ku skladbe, korešpondujúci s jej posolstvom, vytvoril Rado Žilinský.

Mesial je zoskupenie štyroch hudobníkov z Bratislavy a okolia. Hrá elektroniku ovplyvnenú mnohými daľšími žánrami. V skladbách dominujú vokály a zvuk syntetizátorov, ku ktorým sa pridávajú husle, basgitara a akustická či elektrická gitara. Od septembra sa kapela chystá aktívne koncertovať.

Viac o kapele: FB fanpage kapely