Festival Topfset spúšťa predpredaj na budúci ročník

Festival Topfset spúšťa predpredaj na budúci ročník
foto: Róbert Jakubička zdroj: Ahudba.sk

Open-air festival Topfest, ktorý sa koná každoročne na piešťanskom letisku, zobral nový školský rok útokom a len pár mesiacov po jeho ukončení spúšťa predpredaj lístkov na nový ročník, ktorý sa bude konať 26.-27.6.2015.

Ten tohtoročný sa niesol v duchu obrovského úspechu americkej skupiny 30 Seconds To Mars, na čele ktorej stojí lámač ženských sŕdc a mimo iného aj držiteľ Oskara za film Klub poslednej nádeje – Jared Leto. No fanúšikov zábavy a dobrej hudby nezaujali len hviezdy spoza veľkej mláky. Najväčšie pódium v Európe, ktoré si mohli diváci všimnúť však „drali“ aj stálice ako Hellowen, Kabát, Marky Ramone´s Blit­zkrieg, Sabaton, či Pavol Habera so svojou skupinou Team.

Vyše 27 000 návštevníkov si užilo počas celých troch dní festivalu krásne počasie a ihneď po jeho skončení vyjadrovali na sociálnych sieťach kladnú odpoveď, na otázku či sa zúčastnia nasledujúceho ročníka.

Odozva organizátorov nenechala dlho čakať a od prvého septembra majú budúci návštevníci Topfestu možnosť zakúpiť si permanentku platnú pre celý priebeh festivalu za 35€. Táto akcia trvá však len do posledného dňa kalendárneho roka 2014.

Čo si pre nás prichystali organizátori Topfestu sme sa opýtali Dušana Drobného,orga­nizátora Topfestu : „Usilovne pracujeme na headlineroch – 30 Seconds to Mars nasadili latku vysoko a neradi by sme ju podliezli…Radi by sme zverejnili prvé mená headlinerov ešte dokonca tohto roka – uvidíme, ako budeme úspešní…“

Neostáva nám nič iné iba trpezlivo očakávať, koho nám Topfest prinesie na Slovensko tentoraz. Máte svoje tipy?

Video: Topfest 2014 - Aftermovie

Značky: Festivaly