Faith No More prídu zahrať na festival Rock For People

Faith No More prídu zahrať na festival Rock For People

Americká kapela Faith No More vystúpi na festivale Rock For People v Hradci Králové, ktorý sa uskutoční v dňoch 4. až 6. júna 2015.

Faith No More vydali posledný album Album of the Year ešte v roku 1997, v apríli tohto roka však plánuju vydať svoj siedmy album. Kapela sa v nedávnom rozhovore pre časopis Rolling Stone povedala, že sú síce partička päťdesiatnikov, ale dúfajú, že na nahrávke to nebude poznať. Novinka má vyjsť v apríli tohto roka.

„O návrat Faith No More sme sa snažili hneď od roku 2012, kedey ich vystúpenie na našom festivale zhatila silná búrka. Svoj záväzok voči českým fanúšikom sme sa snažili dodržať, a preto po dlhú dobu prebiehala korešpondencia s manažmentom. Avšak kvôli ich novému albumu a značnom množstve koncertných ponúk nebolo celkom jednoduché ich do Čiech opäť dostať,“ hovorí Michal Thomes, jedna z dvoch hlavných postav tohoto tradičného letného festivalu.

Okrem Faith No More poznáme zatiaľ ďalších dvoch účinkujúcich: anglickú metalcorovú skupina Asking Alexandria a americkú rap-metalovú kapela Hollywood Undead.

Video: Faith No More - Epic

Video: Faith No More - Easy

Značky: Festivaly