Nový singel Silent Storm ako predzvesť albumu Dimenzia kapely Koma

Nový singel Silent Storm ako predzvesť albumu Dimenzia kapely Koma

Kapela Koma z Krásna nad Kysucou plánuje koncom februára vydať album s názvom Dimenzia. Nahrávka bude obsahovať trinásť skladieb v slovenskom a anglickom jazyku.

Kapela z chystaného albumu stihla predstaviť už dve skladby. Koncom roku 2014 vydala multimediálny cd singel skladby Horror Story, ktorý obsahoval ďalšie 2 bonusové skladby. Singel bol podporený zverejnením futuristického animovaného videoklipu, ktorý vytvoril Lukáš Beleš /Kekoa23art/, grafik, programátor a gitarista kapely KOMA. O námet a scénar sa postarali Michaela Martykanová a Eduard Koprna.

Video: KOMA - Horror Story

Začiatkom roku 2015 kapela vydala druhý singel s názvom Silent Storm, kde sa hudobne pokúša o zloženie filmovej hudby. Singel Silent Storm obsahuje tiež bonusovú skladbu Short song full of pain, ktorá je anglickou verziou piesne Krátky song plný bolesti vydaného už v minulosti.

Hudobná skupina z Krásna nad Kysucou hrá najmä vlastnú tvorbu a jej história siaha do začiatku roku 2003. „Náplňou skupiny KOMA je predovšetkým vytváranie intelektuálneho a spoločenského prostredia pre svojich fanúšikov a členov, umožňovanie ich sebarealizácie a podpora vzájomných kontaktov. Spoločenstvo ľudí s ambíciou posunúť kultúrno-spoločenské myslenie do novej Dimenzie,“ prezradila o sebe kapela.

Od roku 2012 sa zostava skupiny KOMA ustálila do podoby: Michaela Martykoanová – spev, perkusie, Eduard Koprna – basová gitara, Lukáš Beleš – gitara, programovanie. So skupinou tiež úzko spolupracujú Patrik Halfar – gitary a Marika Piatková – klávesy.

Kapelu nájdete na týchto weboch:
www.facebook.com/kapelaKOMA
www.bandzone.cz/koma
www.komaband.bandcamp.com
www.soundcloud.com/komaband
www.twitter.com/KOMAkapela

Interpret: KOMA
Značky: Nová hudba, Domáca scéna