Zremixuj skladbu od kapely Purist a vyhraj Ableton Push

Zremixuj skladbu od kapely Purist a vyhraj Ableton Push zdroj: redbull.com

Zabav sa, zmeň, zmiešaj a navar Puristom novú verziu singla Tomorrow's Life a zapoj sa do súťaže o štúdiový kontroler – Ableton Push.

Koncom minulého roka vydali Purist svoj debut ‘Colourful Noise’, ktorý nahrávali v špičkových Red Bull Studios v Kodani. Teraz kapela pripravila medzinárodnú remix súťaž k ich singlu ‘Tomorrow's Life’.

Vaše remixy daľej poputujú na medzinárodné servre a pomôžu ti zviditeľniť sa! Tak nečakaj, hraj sa, sprav nám remix a vyhraj Ableton Push, čekuj ako na to www.redbull.sk/puristremix – odkazujú chalani z Purist.

Hlavnou cenou pre víťaža súťaže je štúdiový kontroler – Ableton Push od techhouse.sk v hodnote 499e. „Push je pre mňa revolučným inštrumentom/live kontrolerom, ktorý mení zaužívaný workflow v hudobnom software a inšpiruje ťa k novým pokusom. Aj keď ho poznám odpredu dozadu, stále ho nemám a veľmi ho chcem! No keďže sa s kapelou ako autori skladby súťaže nemôžme zúčastniť, ostáva nám len ticho závidieť výhercovi!“ – Juraj Peták z Purist.

Súťaž prebieha od 1. apríla do 15. mája 2015, kedy máš šancu pretvoriť skladbu podľa seba. Najlepší remix vyberie spoločne trojčlenná zostava kapely Purist. Výherca medzinárodnej remixovej súťaže bude následne ohlásený 25. mája 2015.

Všetko o súťaži nájdeš TU.

Značky: Zaujímavosti