Všehochuť festival v malebnom prostredí sa chystá na štvrtý ročník

Všehochuť festival v malebnom prostredí sa chystá na štvrtý ročník

Nezisková organizácia LAMA a spol. už po štvrtýkrát organizuje v dňoch 17.-18. júla 2015 festival Všehochuť, ktorý sa odlišuje od ostatných hlavne svojím miestom konania. Festival sa koná v okúzľujúcej doline ukrytej v krásnej prírode pohoria Bielych Karpát.

Pri vstupe do novovybudovaného areálu z dreva sa pred Vami otvoria brány, ktoré Vás vtiahnu do priestoru nabitého pozitívnou energiou. Toto krásne miesto v chránenej krajinnej oblasti s názvom Pod Tlstou Horou sa nachádza len 5 km od obce Chocholná-Velčice a približne 15 km od Trenčína.

Festival začína v piatok o 14tej hodine. V areáli bude zabezpečené občerstvenie v podobe bufetu, čapované pivko, nealko, alko, aj niečo teplé pod zub. V piatok zahrajú Pell Mell 59, predstavia sa výhercovia minuloročnej súťaže kapiel, miestna kapela No Chance. Do rytmu reggae , latino a funku Vás dostane duch kapely Hawbadžány. Pri stmievaní zahrá novomestská kapela Zašitá diera, po ktorej to naplno roztočia chalani z Patálie. Rovnako energicky to zakončí novovzniknutá kapelka BOX.

Video: Zašitá Diera - Liek na svedomie

V sobotu krátko po obede začne už druhý ročník súťaže kapiel Všehoband, v ktorej sa predstavia vybrané kapely. Víťaz, za ktorého budú hlasovať návštevníci, vyhrá miesto v line up-e na ďalšom ročníku Všehochute. Víťaz, ktorého vyberie porota, získa nahratie Live videoklipu od Cloned Monkeys Productions.

Zasúťažiť si budú môcť aj návštevníci festivalu. Všehoolympiáda bude pripravená a vyskúšať si môžete už tradičnú najpomalšiu jazdu na originálnych bicykloch, či beh na chodúľoch a iné.

Na pódiu predstaví svoje jedinečné texty a hudbu JurkoZvierky, v podobnom duchu bude pokračovať speváčka Meluzína s kapelou. Trio z Trnavy s názvom 3ola predvedie folk-funk. Susedia „spoza kopca“ česká kapela Helemese to roztancuje svojou energiou a po nich bude pokračovať kapela s názvom Hrdza, ktorá nám priblíži korene slovenského folklóru pretvorené do moderného šatu world music. Nabití chuťou zabávať sa, v tom môžete pokračovať dokedy budete vládať pri kapele Free Faces Experience, ktorá nás bude baviť až do konca. Tešíme sa na Vás a veríme, že tento ročník bude minimálne rovnako dobrý ako tie minulé!

Festival na FB: https://www.facebook.com/…chutfestival

Video: Helemese - Lola

Značky: Festivaly