A Banquet predstavujú druhý videoklip a nový singel

A Banquet predstavujú druhý videoklip a nový singel

Kapela A Banquet prinášajúca na hudobnú scénu vlastný štýl zvaný Futu-roll vás srdečne pozýva na svoj posledný slovenský koncert pred začiatkom leta ? 25. júna v rámci festivalu AKM v Novom Meste nad Váhom.

Zároveň predstavuje svoj druhý videoklip, tentokrát k piesni [b]Gold Frames[/b], a tiež letný singel [b]Magic Eyes of May[/b].

[b]A Banquet[/b] si na jarné mesiace naplánovali nabité turné a názvom [b]Lets Break The Monotony[/b], počas ktorého, okrem niekoľkých českých miest, zavítali aj na Slovensko a do Poľska a odohrali takmer 30 koncertov.

Poslednou slovenskou zástavkou turné bude 25. 6. Nové Mesto nad Váhom, kde [b]A Banquet[/b] vystúpi v rámci Etna 4 People AKM festivalu po boku kapiel ako Sunshine nebo The Swan Bride.

Počas mája [b]A Banquet[/b] vydali letný singel [b]Magic Eyes of May[/b], ktorý sa okamžite stretol s veľkým záujmom fanúšikov. Pesničku je možné, ako už je u kapely zvykom, zadarmo stiahnuť z facebookového profilu skupiny (facebook.com/a­banquet), a z oficiálnych stránok ([url]www.a-banquet.com[/url]) ? rovnako ako debutové EP [b]Kiss the Night![/b].

V posledných dňoch kapela dokončila svoj druhý videoklip. Po prvom úspešnom videu k singlu [b]Freeze to Caress[/b] ? prichádza tentokrát [b]A Banquet[/b] s videom k skladbe [b]Gold Frames[/b]. To bolo pojaté ako protipól k tomu predchádzajúcemu. Špinavo minimalistický klip vznikol v spolupráci so slovenským fotografom a začínajúcim filmárom [b]Mariánom Sickem[/b] a natáčal sa doslova za behu, v reálnych indie podmienkach ? za jedno poobedie sa v Novom Meste nad Váhom natočil materiál, strih a postprodukcia sa dokončovala online.

[i]Po koncerte v Bratislave nám Marián napísal, či by sme nechceli ?spraviť klip k Gold Frames, v odlišnom duchu od Freeze. Pretože sa nám Mariánove fotky a videa páčia, dohodli sme sa a už za týždeň natáčali po koncerte v Novom Meste materiál. Všetko sa zvládlo asi za tri hodiny a my sme vyrážali na ďalšiu zastávku turné do Košíc,[/i] spomína [b]Mathieu von A Banquet[/b], spevák a gitarista kapely.

Video: A Banquet - Gold Frames

Zdroj: ts A Banquet

Podobné články