Slovenskí indie-rockeri No Brake zverejňujú nový klip ku skladbe Free Your Mind

Slovenskí indie-rockeri No Brake zverejňujú nový klip ku skladbe Free Your Mind

Východoslovenská skupina No Brake zverejnila videoklip k singlu Free Your Mind. Klip vznikol v Prešove v réžii vranovského štúdia Cube Art Pictures.

„Hoci sme mali približnú predstavu ako by mal ten klip vyzerať, natáčanie bolo dosť spontánne. Objaví sa tam aj množstvo ľudí, ktorých sme stretli náhodou v uliciach Prešova. Našou obľúbenou pasážou je time-lapse, pri ktorom sme si užili najviac srandy a je v ňom veľa vtipných detailov, preto si to treba pozrieť viackrát,“ hovoria o novom klipe členovia kapely No Brake.

No Brake je indie-rocová kapela z Prešova, Bardejova a Starej Ľubovne. V roku 2013 vyšiel debutový album Hands Indie Air. Singel New Hope vyhral súťaž Demovnica a potom viackrát aj česko-slovenskú hitparádu Rádia_FM Osmička. Bol aj najhranejšou piesňou na bandzone. Kapela No Brake sa dostala do finále súťaže Šariš Objav Východu kde obsadila 3. miesto a 3. miesto obsadila aj na medzinárodnom rockovom festivale Chelmstok 2011 v Poľsku. Kapela sa objavila aj vo finálovej 10-ke súťaže Dobré zo Slovenska. No Brake bol tiež nominovaný na Radio_Head Awards 2013 v kategórii Nováčik roka.

Nedávno bolo možné vidieť predošlý klip kapely k skladbe Mankind Overboard aj v českej hudobnej televízii Očko TV a okrem klipu mohli diváci vidieť aj originálny pozdrav. Okrem toho sa staršia skladba Talks objavila v medzinárodnej internetovej televízii Balcony TV.

Video: No Brake - Free Your Mind