Always Too Late z Bratislavy o novom klipe Nič mi nechýba

Always Too Late z Bratislavy o novom klipe Nič mi nechýba

Bratislavská kapela Always Too Late nahrala v tomto roku dve nové skladby, na prvú z nich natočili aj videoklip.

„Text tej skladby je starý asi 5 rokov. Nemal som k tomu spravenú hudbu a len tak ležal v šuflíku. Nakoniec Tomáš prišiel do skúšobne s tým gitarovým riffom a nová vec bola na svete,“ popisuje vznik Mildo z kapely. „Klip bol točený pri Rakúskej obci Berg. Nič kreatívnejšie nám nenapadlo  Tak sme zobrali dodávku , foťáky, bicykle a nejakých 5 hodín sme sa tam motali po poliach,“ pokračuje Mildo.

„Chceli sme točiť vonku, s letným nádychom, v pozadí mať veterné mlyny a zachytiť tú nenormálnu zábavu v 35 stupňoch :-)“, dopĺňa Tomáš z kapely Always Too Late.

Do konca roka by členovia kapely radi vydali aj druhú skladbu z tohtoročného nahrávania a opäť s klipom. Taktiež plánujú odohrať niekoľko koncertov a nahrať úplne nové skladby.

Video: Always Too Late - Nič mi nechýba

Kapela vznikla v roku 2012, odvtedy v nej prebehlo viacero personálnych zmien, Súčasná zostava sa začala rysovať v roku 2013. Aktuálna zostava kapely je Mildo – Spev/Gitara, Tomáš – Gitara, Ramon – Basa a Laci – Bicie. Popri skúšaní boli Always Too Late v roku 2014 Late dvakrát nahrávať. „Z nahrávania môžme spomenúť skladbu Výlet, ktorá sa trošku líši od ostatných. Vo voľnom čase rád cestujem po svete a tak ten text nejak samovoľne vznikol.“

viac o kapele:
http://bandzone.cz/alwaystoolate
https://www.facebook.com/…315562113933

Video: Always Too Late - Výlet