Na Pohoda párty prídu zahrať aj Tricot a Repetior

Na Pohoda párty prídu zahrať aj Tricot a Repetior
foto: Róbert Jakubička zdroj: Ahudba.sk

V sobotu 19. marca si v A4-ke na Pohoda párty zahrajú Tricot, srbskí post punkeri Repetitor, slovinskí hardcore šialenci It’s Everyone Else a domáci post rockoví The Ills. Chýbať nebudú ani DJ-i a Pohoda Shop.

Lístky na Pohoda Párty si môžete kúpiť v sieti Ticketportal v predpredaji za 10 €. Na mieste bude cena vstupeniek 15 €. Začiatok akcie je naplánovaný na 19:00.

Tricot

Tricot je math-rocková smršť z Japonska. Ich hudbu definuje divokosť, muzikálnosť a nespútaná energia. Na jar sa chystajú na svoje ďalšie európske turné s názvom Face to Face. Po parádnych koncertoch v Košiciach, Žiline a štyroch vystúpeniach počas dvoch ročníkov na Pohode sa prvýkrát predstavia v našom hlavnom meste.

It’s Everyone Else

Lucijan Prelog a Pika Golob miešajú vo svojej hudbe industrial, hardcore, rock, noise a pop. Na konte majú albumy „Is it Me?“ a „New religion“ a kvantum koncertov s parádnymi ohlasmi naprieč Európou. Skladbu „Grinder's Lament“ zaradil Guardian v máji 2014 medzi 5 trackov, ktoré si musíte vypočuť.

Repetitor

Srbská kapela Repetitor ponúka ťažký rock'n'roll, ktorý je zmesou chytľavých melódií, úderných rytmov a brutálneho nasadenia. Po ich koncerte na tohtoročnom MENTe nešetril superlatívmi ani šéf magazínu „Louder Than War" John Robb, ktorý na ich adresu napísal: „Prinútia vás zamilovať sa do rockovej muziky stále dokola a sú aktuálne najlepšou gitarovou kapelou v Európe. Sú Nirvanou 21. storočia, ktorá prišla zachrániť rock.“

The Ills

Domácu scénu zastúpia na Pohoda Párty bratislavskí The Ills. Štvorica lavíruje na pomedzí žánrov math-rock, shoegaze a post-rock. Prejav kapely charakterizuje špecifická snová atmosféra ich inštrumentálnych skladieb. The Ills patria medzi najaktívnejšie slovenské kapely. Na konte majú kvantum koncertov v zahraničí, ako aj na najväčších domácich podujatiach. Aktuálne dokončujú svoj štvrtý štúdiový album.

Video: Tricot - E

Video: Repetitor - Biću bolji

Značky: Koncerty, Festivaly