Korben Dallas pokračujú so svojím turné, v Trenčíne aj s Katarziou a Martinom Valihorom

Korben Dallas pokračujú so svojím turné, v Trenčíne aj s Katarziou a Martinom Valihorom

Prvú časť jarného klubového turné majú Korben Dallas za sebou. Naplnili kluby v Trnave, Martine či Zvolene, a teraz sa pripravujú na druhú, aprílovú polovicu šnúry.

“Toto je asi najkrajšie turné, ktoré hráme. Ľudia na koncertoch spievajú s Jurom a veľmi milo nás prekvapilo, že si spievajú aj naše menej známe piesne,” hovorí bubeník Korben Dallas Ozo Guttler. “Takisto vekové katégórie našich poslucháčov nás príjemne prekvapujú. Na každom koncerte sú okrem študentov a mladých ľudí aj rodičia s deťmi a seniori. Máme z toho veľkú radosť,” dodáva Guttler.

Nový album Katarzie v septembri

Najbližšou zástavkou turné bude už túto sobotu 2. apríla trenčiansky Piano Club, kde sa ako špeciálny hosť predstaví pesničkárka Katarzia. Novinkou je, že Katarziu bude na koncerte doprevádzať najúspešnejší slovenský bubeník Martin Valihora. “S Martinom spolupracujem na príprave môjho nového albumu,” hovorí speváčka. “Rozhodli sme sa, že si spoločné hranie vyskúšame aj naživo, a premiéra bude v Trenčíne.” Katarziin druhý album by mal pod názvom Agnostika vyjsť v septembri tohto roku.

Okrem Trenčína sa rôzni špeciálni hostia predstavia aj na iných aprílových koncertoch Korben Dallas. V bratislavskom Ateliéri Babylon sa fanúšikovia môžu tešiť na česko-slovenské duo Monikino Kino, vo Vrábľoch ako predkapela vystúpi Martina Javor, a na brnenskej Fléde bude hrať česká alternatívno-akustická dvojica Kieslowski.

Vstupenky na koncerty v Bratislave a Trenčíne sa dajú kúpiť v sieťach Ticketportal a Predpredaj.sk­. Lístky na ostatné koncerty sa predávajú v jednotlivých kluboch.

Aprílové termíny jarného turné Korben Dallas

2. 4. Trenčín, Piano Club (+ Katarzia a Martin Valihora)
7. 4. Bratislava, Ateliér Babylon (+ Monikino Kino)
8. 4. Brezno, Bombura
9. 4. Lučenec, Tančiareň a pivovar Franz
13. 4. Vráble, Kino Tatra (+ Martina Javor)
21. 4. Brno, Fléda (+ Kieslowski)
22. a 23. 4. Praha, Jazz Dock