Festival elektronickej tanečnej hudby Edmania má letné pokračovanie

Festival elektronickej tanečnej hudby Edmania má letné pokračovanie
foto: Róbert Jakubička

Elektronická hudba sa v decembri 2015 úspešne usídlila v areáli EXPO CENTER Trenčín. Pod značkou EDMANIA začal písať svoju históriu festival elektronickej tanečnej hudby. Jeho letné pokračovanie s podtitulom WE LOVE TRANCE je naplánované na pondelok 4. júla 2016. Pre všetkých, čo sa z tejto trance fiesty nebudú chcieť ponáhľať domov, je pripravené stanové mestečko.

V areáli EXPO CENTER Trenčín organizátori pre návštevníkov pripravujú nielen vysokokvalitný audiovizuálny zážitok, ale aj možnosť stanovania. „Chceli sme vyhovieť mnohým, pre ktorých je práve stanovanie súčasťou festivalového životného štýlu. Preto sme spustili rezervačný systém na našom webe partymenu.eu,“ informuje organizačný tím Edmania Open Air. Stanové mestečko bude mať obmedzenú kapacitu, bude k dispozícii od pondelka 4. júla 2016 od 15:00 hod. do nasledujúceho dňa do 15:00 hod.. Rezervačný systém stanovania nájdu návštevníci na www.partymenu.eu/…nia-open-air, rezervácia miesta pre stan bude podmienená zaplatením zálohy 10,– €, ktorá bude vratná po príchode na festival.

Edmania Open Air – We Love Trance edition 4. júla 2016 premiérovo na Slovensku privíta hostí svetového mena. Do Trenčína zavítajú Andrew Rayel, KhoMha, MaRLo, Ruben De Ronde, ale aj Ben Gold, Thomas Coastline, Ferreck Dawn, Driftmoon a ďalší. Slovenské farby na festivale bude zastupovať Milan Lieskovsky, ktorý sa špeciálne počas tejto noci vráti ku svojim hudobným koreňom. Tešiť sa môžete aj na dva talenty, ktoré slovenskej trance family budú iste dobre známe – sú nimi Martin Michniak a Soul Mirror.

Vstupenky za 25,99 € zakúpite na partymenu.eu, predpredaj.sk a ticketportal.sk. Príďte si užiť najväčšiu trance oslavu roka 2016 pod holým nebom.

Značky: Festivaly