Slobodná Európa v auguste dva špeciálne koncerty na lodi na Dunaji

Slobodná Európa  v auguste dva špeciálne koncerty na lodi na Dunaji

Po viac ako 20-tich rokoch odohrá skupina Slobodná Európa znovu koncert na lodi v rámci plavby po Dunaji a to hneď dva po sebe.

Keďže na prvý termín piatok 12. augusta sa vstupenky okamžite rozobrali, kapela pridala hneď aj ďalší termín o deň neskôr na sobotu 13. augusta, na ktorý tak isto vstupenky rýchlo miznú. Oba koncerty s názvom „Plavba po Dunaji so Slobodnou Európou“ tak budú zaujímavým spestrením letnej časti celoročnej koncertnej šnúry TURNÉ 2016 … VENOVANÉ ĎURKOVI.

Obe plavby spojené s koncertami Slobodky prebehnú na výhliadkovej lodi, ktorej trasa bude z Osobného prístavu k zrúcaninám hradu Devín a sútoku riek Dunaja a Moravy a naspäť v trvaní dvoch hodín a s obmedzenou kapacitou len pre 150 záujemcov denne, pričom prvá plavba je už vypredaná a na druhú je ešte pár desiatok vstupeniek k dispozícii. Odchody lode budú priamo z Osobného prístavu na Fajnorovom nábreží 2, ktorý sa nachádza medzi mostmi SNP a Starým mostom, len niekoľko krokov od historického centra Bratislavy z pontónu č. 52, nástupište 1.

Itinerár oboch plavieb bude nasledovný:
nástup na loď vždy od 19.15 hod.
20.15 hod. ukončenie nástupu na loď!!!
20.30 hod. začiatok plavby
21.00 – 22.15 hod. koncert SLOBODNÁ EURÓPA
22.30 hod. ukončenie plavby
výstup z lode do 23.00 hod.

Predpredaj na druhú plavbu beží v sieti Ticketportalu. Cena vstupenky je 20,– €. Na mieste, v prípade, že sa nevypredá kapacita lode 150 ľudí bude cena 25,– € za vstupenku.

Značky: Koncerty