Komunitné Rádio Bunker pozýva na Rockshock 2 do trnavského Artklubu

Komunitné Rádio Bunker pozýva na Rockshock 2 do trnavského Artklubu

Trnavské komunitné online Radio Bunker v spolupráci s ARTKLUB, Vás pozývajú na koncert troch rockovych kapiel s názvom ROCKSHOCK 2. Organizázori sľubujú poriadny rockový šok pre vaše sluchovody. Koncert sa uskutoční 14. januára v Artklube na Hlavnej ulici č. 17, so začiatkom o 20. hodine.

Akciu otvorí domáca rock’n’rollová smršť HASH, ktorá v Trnave odohrá svoj prvý koncert v tomto roku. Trnavská partička funguje na scéne už desať rokov a v Januári to bude presne rok od vydania ich posledného albumu 10g.

Video: Hash - Aloud

O niečo mladšia rocková pecka The Gang poteší najmä fanúšikov ženských vokálov. Ak by niekto pochyboval, že na Slovensku nemáme talentované rockové speváčky, The Gang so speváčkou Dory ho presvedčí o opaku. Ich štýlom je zmes hardrockových koreňov v kombinácii s moderným zvukom a čírou energiou. Kapela koncom roka nahrala 6 nových študiových skladieb do tímu pribudol na gitaru rockový veterán z kapely Dorian Gray, Vadim Bušovský a na jar 2017 chystá táto zaujímavá zostava nahrávanie nového albumu.

Video: The Gang - Rock 'n' Rebels

Na záver si budete môcť pochutnať aj na lahôdke v podobe štvor- člennej kapely Aces. Na scéne pôsobia 5 rokov a za ten čas stihli vzbudiť záujem verejnosti doma aj v zahraničí. Nazbierajte dostatok síl na tento večer preto, že pri energii, ktorá srší z tejto mladej bratislavskej kapely, jednoducho nevydržíte len nehybne stáť v kúte.

Video: Aces - Uninvited

Miesto konania podujatia: ARTKLUB, Hlavná 17, Trnava
Dátum začiatku podujatia: 14. Januára 2017, 20:00
Vstup: 4,–€
Pravdepodobné súradnice: 48.3761N 17.5864E

FB udalosť:
https://www.facebook.com/…99645436354/

Interpret: Hash
Značky: Koncerty