The Uniques vydávajú nový album aj s knihou

The Uniques  vydávajú nový album aj s knihou

Nový album The Uniques je už na spadnutie. Chalani konečne začali so zverejňovaním prvých detailov.

“Momentálne sme už v procese finálneho mixovania, ale ešte pred vydaním prvého singla sme sa museli zamyslieť nad samotným spôsobom, akým našu hudbu dostať k ľuďom. Klasický CD obal nám prišiel dosť malý na zverejnenie fotiek a textov, tak sme prišli s nápadom vydať s CD-čkom knihu, ktorú by sme radi naplnili okrem textov a našich fotiek aj výtvormi našich fanúšikov”, objasňuje frontman Pišta.

“Našli sme medzi nimi veľa skrytých talentov a radi by sme im dali možnosť samým sa vyjadriť. Na našu stránku sme zavesili akýsi návod a tematiku, v ktorej bude album ladený a ostatné už necháme na ľuďoch. Môže to byť fotka, grafika alebo hocijaký výtvor, ktorý vieme vytlačiť. Myslím, že to bude zaujímavý pokus.” Okrem návodu v angličtine a slovenčine ako postupovať chalani zverejňujú aj všetky nové texty z pripravovaných songov. “Vybrané výtvory samozrejme “vyplatíme” minimálne albumom a lístkami na koncerty, všetky ale zverejníme na našich kanáloch na webe.”

The Uniques si ešte do vydania zahrajú 17. januára v bratislavskom Nu Spirit Clube spolu s DJmi Oný&Vili:am (PPE), kde plánujú zahrať aj zopár horúcich nových trackov.

Video: The Uniques - Dungeon

Zdroj: The Uniques
Značky: Nová hudba, Domáca scéna