Festival Pohoda zverejnil line-up, pozrite si kompletný program

Festival Pohoda zverejnil line-up, pozrite si kompletný program
foto: Róbert Jakubička zdroj: Ahudba.sk

Na webe festivalu je zverejnený line-up s programom Pohody 2017. Aj tento rok je súčasťou line-upu funkcia „vyklikávania“ umelcov. Vďaka nej si môžete zvoliť vystúpenia, ktoré chcete vidieť a následný zoznam si môžete vytlačiť.

V predaji ostáva posledných 3000 permanentiek na Pohodu 2017. Už tento štvrtok budú zverejnené informácie o novinkách a službách, s ktorými zlepšia komfort návštevníkov partneri Pohody. Ďalšou novinkou je spustenie predaja kombo lístkov s poľským festivalom OFF.

„Aj tento rok zachovávame systém rozdelenia slotov koncertov hodina – hodina (resp. večer 90 minút – 90 minút). Po koncertoch nasledujú rovnako dlhé pauzy a susedné pódiá hrajú na striedačku. V praxi tento model umožňuje vidieť viac hudby a zároveň svojim nastavením zabraňuje presluchom medzi pódiami. Pre návštevníkov webovej stránky sme pripravili dve verzie zoradenia programu: line-up (podľa pódií) a timeline (podľa dní),“ uvádzajú organizátori.

line-upe je program zoradený podľa stageov do troch stĺpcov jednotlivých dní. Pódiá a časy vystúpení sú rozložené horizontálne.

timeline sú dni a pódiá radené pod sebou. Kapely sú zoradené na časovej osi v scroll-ovateľnej tabuľke.

Rekordný predaj ubytovania a parkingu

„Na rekordný predaj ubytovania a parkingu sme nadviazali dobrým predpredajom permanentiek, ktorých ostáva posledných 3000 kusov. Špecifikom Pohody je aj prístup partnerov, ktorí sa u nás podieľajú na každoročnom zlepšovaní komfortu a zážitku. S akými novinkami prídu tento rok, prezradíme na partnerskej tlačovej konferencii v kaviarni Foxford na Obchodnej ulici v Bratislave vo štvrtok 22. júna o 10:00. Tlačovú konferenciu môžete sledovať naživo na našom Facebooku,“ informujú organizátori.

Na webe festivalu si v sekcii lístky môžete od dnes kúpiť aj kombo vstupenky na festivaly Pohoda a OFF. So zľavou 15% tak budete môcť vidieť a počuť okrem mien Pohody 2017 aj umelcov ako PJ Harvey, Feist, Swans, Talib Kweli a mnoho ďalších. Kombo vstupenky a ďalšie lístky si môžete kúpiť tu: www.pohodafestival.sk/sk/listky

Značky: Festivaly