Punková galéria v mestských záchodoch, SPOTS eventy pokračujú na bizarnom mieste

Punková galéria v mestských záchodoch,  SPOTS eventy pokračujú na bizarnom mieste

Umenie na nevšedných miestach, kam by bežný človek za normálnych okolností len tak nechodil… O tom sú eventy SPOTS, ktoré sa aj tento rok vracajú na scénu, aby opäť odhalili ďalšie kuriózne miesta Bratislavy.

S čím prichádzajú tentokrát? Na mušku si vzali čaro podchodu na Trnavskom mýte, konkrétne verejných toaliet. Túto jedinečnú udalosť si nemôžete nechať ujsť, preto neváhajte a príďte si ju vychutnať už 27. júna 2017 o 19.00 hod.

Práve podchod Trnavského mýta a s ním aj zabudnuté mestské toalety prejdú čoskoro rozsiahlou rekonštrukciou, preto by bol hriech poslednýkrát si nevychutnať atmosféru tohto zvláštneho miesta na vlastnej koži. A kto by sa o to postaral lepšie ako organizátori akcií SPOTS, ktoré sa tešia čoraz väčšej obľube. To potvrdzuje aj jedenásť eventov s tisíckami návštevníkov, ktoré už majú doposiaľ za sebou. Akcie SPOTS jednoducho búrajú tradičné pravidlá a všetko bežné, normálne a obyčajné.

Na prvej tohtoročnej akcii bude hosťovať výtvarník Ján Hrčka, ktorý maľuje tak trochu „iné“ obrazy vyjadrujúce emócie mladého punkera. O tom, že Ján Hrčka je umelcom telom i dušou, svedčí aj jeho hudobná produkcia. Na tejto akcii sa však predstaví hlavne svojou osobitou maliarskou tvorbou v podobe punkových diel aj desivých portrétov.

Na čo sa môžete ešte tešiť? Okrem silného umeleckého zážitku, ktorý vám možno zvýši tep, vás na akcii príjemne schladí ľadovo namrazený Jägermeister a tiež atraktívny sprievodný program plný punk-rockovej hudby, či burza punkrockových a rockových platní.

Značky: Zaujímavosti