Voices Live oslávi už piaty rok fungovania organizácie

Voices Live oslávi už piaty rok fungovania organizácie

Vo štvrtok 28. februára o 19:00 sa v bratislavskom divadle Heineken Tower Stage uskutoční ďalšia edícia multižánrového podujatia Voices Live. Medzi mnohými vystúpia Longital, Michal Kaščák aj Stroon

Na akcii s poradovým číslom 28 vystúpia Mišo Kaščák, Kasioboy, Stroon, Longital, Zuzka Milatová z petržalského nízkoprahového centra Kaspian a knižný vydavateľ Koloman K. Bagala.

„Okrem pestrého programu plného zážitkov na nej porozprávame náš vlastný príbeh. Zaspomíname si na začiatky s tými, ktorí ich s nami zvládali, a pozrieme sa na to, čo sa nám za päť rokov podarilo,“ napísali na webstránke voices.sk organizátori podujatia. Vstupenky na **Voices Live 28**** sa predávajú po 5 eur.Priamy prenos bude možné sledovať na metoo.sk/voicestv.

Séria Voices Live odštartovala 9. februára 2009 v bratis­lavskom klube A4 – nultý priestor. Od 25. septembra toho istého roku sa podujatie uskutočňovalo v Heineken Tower Stage a to až do 24. novembra 2011, kedy sa konalo Voices Live s poradovým číslom 26.

V rámci týchto akcií odohrali krátke vystúpenia interpreti ako Puding pani Elvisovej, Talkshow, From Our Hands, Katka Koščová, Laco Lučenič, Kolowrat, Plastic Swans, Hugo D´Gen, Vetroplach, The Uniques, Moustache, Noisecut, Ink Midget & Pjoni, Rara Avis, Bruno Benetton Free Band, Billy Barman, Sto múch, Lavagance, Dynamo Team, Diego, Datasystem či Bene.
Pred publikum sa postavili aj slovenskí spisovatelia Pavol "Hirax“ Baričák, Daniel Hevier, Veronika Šikulová, Pavol Rankov, Braňo Jobus, Ivana Dobrakovová, Márius Kopcsay, Stela Brix, Monika Kompaníková, Koloman Kocúr alebo Pavel Vilikovský.

Do programu sa dostali aj organizátori festivalov, výstav, ale i sochári, výtvarníci, dizajnéri, režiséri, scenáristi, fotografi a dokonca aj kazateľ Daniel Pastirčák. Po ročnej prestávke sa Voices Live konalo 29. novembra 2012 a okrem iných hostilo aj skupiny Hugo Čáves Orchestra a The Cubes.

Zdroj: webnoviny
Značky: Domáca scéna