Spoznajte novú záhadnú londýnsku kapelu London Grammar

Spoznajte novú záhadnú londýnsku kapelu London Grammar

London Grammar prvý krát zaujali koncom minulého roka singlom Hey Now. O neznámej kapele sa vedelo len to, že trio pochádza z Londýna a za mikrofónom stojí speváčka Hannah Reid.

Viac podrobností o kapele sa hudobní fanúšikovia dozvedeli až z príchodom EP Metal & Dust prostredníctvom krátkej tlačovej správy:

London Grammar sú Hannah Reid, Dot Major a Dan Rothman, ktorí založili kapelu počas spoločného štúdia na univerzite. Potom, ako bola kapela v roku 2012 zalezená v štúdiu a pracovala na svojom debutovom albume, ponúkla v decembri skladbu "Hey Now“ na vypočutie prostredníctvom profilu na Soundcloud-e" (skladba má k dnešnému dňu 423,775 vypočutí).

Viac informácii kapela o sebe neposkytuje ani na svojej oficiálnej stránke www.londongrammar.com, ich biografiu budete márne hľadať aj na známych hudobných portáloch ako last.fm, bandcamp.com a dokonca neuspejete ani na všeznalej wikipédii. London Grammar tak za seba nechávajú hovoriť svoju hudbu a držia sa svojho vyjadrenie „Music first, everything else after“ (Najskôr hudba, všetko ostatné potom).

Kapela v apríly predstavila ďalšiu skladbu z pripravovaného albumu s názvom Wasting My Young Years a v týchto dňoch k nej zverejnila ak videoklip.

Video: London Grammar - Wasting My Young Years

Zdroj: ahudba.sk / pigeonsandplanes.com
Značky: Nová hudba, Nové videoklipy, Zahraničná scéna