Bratislavská kapela Good Reason má gangsterský videoklip

Bratislavská kapela Good Reason má gangsterský videoklip

Punk-rocková kapela Good Reason pripravila k piesni Regret gangsterský videoklip, ktorý zachytáva krátky príbeh búrlivého vzťahu v lúpežníckom prostredí. Okrem samotnej kapely môžete v klipe vidieť párik drzých kriminálnikov počas ich spoločnej životnej etapy.

Na nakrútení videoklipu sa podieľali dvaja mladí filmári z Pezinka, Jakub Steinecker a Patrik Gubiš. Skladba Regret sa bude nachádzať na chystanom albume s pracovným názvom Asceticism of Mutiny and Rebellion, ktorého vydanie je naplánované na zatiaľ bližšie nešpecifikovaný letný deň.

Good Reason z Bratislavy vznikli v roku 2002 a inšpiráciu našli v zámorských punkových legendách ako NOFX, Bad Religion, Propagandhi či Belvedere. Na konte majú album Age of Reason (2008), split-album Under One Flag (2006) s kapelou King Ly Chee z Hong-Kongu, a EP nahrávku Simplicity of Condonig a Frump (2009).

Kapela odohrala množstvo klubových koncertov doma aj v zahraničí (Rusko, Turecko, Francúzsko, Grécko, Fínsko a iné európske krajiny). Aktivitu Good Reason však spomalilo niekoľko nedávnych zmien v zostave na poste bubeníka a gitaristu. Kapela je však v súčasnosti znova pripravená na aktívne hranie.

Video: Good Reason - Regret

Zdroj: Good Reason
Značky: Nové videoklipy, Domáca scéna