Slovenská reggae scéna útočí s novým videoklipom

Slovenská reggae scéna útočí s novým videoklipom

Kapela Medial Banana natočila prvý klip ku svojmu debutovému albumu Uplifted. Ide o skladbu Reprezent, v ktorej sa na mikrofóne vystriedala takmer celá slovenská reggae scéna.

Vo videu vidíme okrem členov Medial Banana aj chalanov z N3O, Junior Smile, Ryhha, Distanc, Loopata Makay a Rida Radar. Klip bol natočený u Opaka v štúdiu Zion 5 a u gitaristu Petra Zajačka na záhrade. O kameru a strih sa postaral klávesák z Banánov Lukáš Minařík. Medial Banana si celý klip spravili sami a svojpomocne za účasti Kulturise crew a Batelier records.

“Nechceli sme robiť nič prehnané, bling bling, alebo extra drahé. Išlo nám hlavne o to dať von letné vychillované videjko a odprezentovať našu scénu.” hovoria speváci Erik a Poky pre kulturise.sk.

Album Uplifted vyšiel na CD, digitálne, aj na vinyle a je dostupný na domovskej stránke kapely www.medialbanana.com. Najbližší koncert hrajú Medial Banana v Bratislave v piatok 2.augusta na lodi SunDeck na Tyršovom nábreží (event). Spolu s nimi vystúpia aj hostia z ďalekej Indie, Reggae Rajahs, a domáci Dj Simple Sample a Fayah Sound.

Video: Medial Banana - Reprezent

Zdroj: kulturise.sk
Značky: Nové videoklipy, Domáca scéna