Autumnist predstavuje remixérsku súťaž singla "Some Ground"

Autumnist predstavuje remixérsku súťaž singla "Some Ground"

Po singloch Tiny Bit a A Distant Speck z čerstvo vydaného štúdiového albumu AUTUMNIST – Sound Of Unrest bude už čoskoro vydaný aj tretí. Bude ním skladba Some Ground s hosťujúcim spevákom Richardom Imrichom z NYLON UNION a vydanie je naplánované na 22. októbra 2013.

Pri tejto príležitosti sa Autumnist rozhodol usporiadať verejnú súťaž o zremixovanie tejto skladby (Some Ground Remix Contest), ktorej sa môžu zúčastniť hudobníci či producenti, ktorí zatiaľ nie sú zmluvne viazaní s hudobnými vydavateľstvami. Trvanie súťaže je stanovené oddnes do 30. septembra, dokedy si môžu autori stiahnuť na oficiálnych webových stránkach autumnist.com zvukové stopy skladby a prihlásiť a poslať svoj remix.

Tri najlepšie remixy, ktoré vyberie osobne AUTUMNIST, vyjdu ako B-strana exkluzívnej limitovanej edície 12-palcového vinylového singla, A-stranu obsadia remixy vytvorené mimo tejto súťaže, na ktorých už pracujú vybraní remixéri. Širší výber remixov vyjde digitálne ako MP3 / FLAC a bude voľne stiahnuteľný. Najlepší traja remixéri okrem toho obdržia ako cenu samotný vinylový singel Some Ground, aktuálny album Sound Of Unrest podľa vlastného výberu na vinyle alebo CD a oficiálne tričko s grafickým motívom z albumu. Všetci remixéri, ktorí splnia podmienky a prispejú svojím remixom do súťaže získajú download kód na voľné stiahnutie albumu Sound Of Unrest v digitálnej forme.

Album Sound Of Unrest vyšiel na značke Deadred Records 6. júna 2013 (Slovensko) a na Starcastic Records 10. júna 2013 (Česká republika) v digitálnej forme vo formátoch MP3, FLAC na stiahnutie na stránkach oboch vydavateľstiev, Bandcamp profile kapely ako aj v sieťach distribútorov ako iTunes, Spotify a pod. Rovnako vyšiel na CD a 12″ vinyle, oba nosiče sú balené v netradičnom, ručne potlačenom obale z recyklovaného papiera s unikátnym výtvarným spracovaním.

AUTUMNIST momentálne pripravuje s kapelou v štúdiu nový koncertný program, ktorý bude obsahovať skladby z nového albumu a ktorý predvedie naživo na sérii koncertov v slovenských a českých kluboch v nasledujúcich mesiacoch.

Súvisiace linky:

Oficiálna stránka remixérskej súťaže so všetkými relevantnými informáciami
www.autumnist.com/…mix-contest/

Single z albumu na free download v MP3/FLAC:
Tiny Bit (http://autumnist.bandcamp.com/…y-bit-single)
A Distant Speck (http://autumnist.bandcamp.com/…speck-single)

Video preview albumu Sound Of Unrest:
http://youtu.be/xG43gV19x4s

Album Sound Of Unrest so všetkými dostupnými formátmi (digital download, CD, LP)
www.autumnist.bandcamp.com/sound-of-unrest

Vydavateľstvá:
www.deadred.sk
www.starcasticrecords.cz

Video: AUTUMNIST - Sound Of Unrest (Album Preview)

Zdroj: Deadred Records
Značky: Nová hudba, Domáca scéna