Modré Hory prichádzajú s dávkou nových textov

Modré Hory prichádzajú s dávkou nových textov

Na radosť fanúšikov sa v lete vrátili na festivale Pohoda, vypustili von prvý singel Country 2008 z pripra­vovaného albumu a natočili k nemu videoklip v Banskej Štiavnici. Projekt Modré Hory teraz mieri do klubov a v sobotu 14. 9. vystúpi v KC Dunaj.

Modré Hory si pred viac ako piatimi rokmi všimli ľudia so špecifickým vnímaním a nezabudli dodnes. Lyrik a Bene za krátky čas nahrali asi 50 trekov v podobe dvoch mixtapov, jedného EPčka a jedného eponymného albumu.

Lyrik a Bene nepredpokladajú, že sa ich zvláštnym svetom nechajú inšpirovať širšie masy, no o to viac sa tešia, že tí čo boli na začiatku sú tu stále s nimi. Hoci Modré hory tak trochu egocentricky robia nové piesne na pripravovaný album Bigbeat najmä pre vlastné potreby a potešenie, radi sa podelia s tými, ktorí majú túto zvláštnu hudobnú skupinu radi. Ochutnávať zo starších i supernových vecí budete môcť aj na tomto koncerte.

WWW pokrstia nový album

S Modrými Horami vystúpi česká kapela WWW, ktorá na Slovensku pokrstí svoj tretí štúdiový album Atomová včela. Špeciálnym hosťom WWW bude legendárny bubeník Pavel Fajt, známy aj vďaka svojej spolupráci s Ivou Bittovou. Role DJov sa počas večera zhostia Vec a Stroon.

FB Event: www.fb.com/…927357616413

14. 9. (sobota)
KC Dunaj
Štart: 21:00 hod.
Vstup: 9€ na mieste/ 8€ v predpredaji v bare KC Dunaj

Video: Modré hory - Country 2008

Video: WWW - Evropa

Video: WWW - Atomová včela