Talkshow pokrstí svoj nový album na Hudbe mesta!

Talkshow pokrstí svoj nový album na Hudbe mesta!

Vypočujte si hudbu nášho mesta so skupinou Talkshow. V sobotu 26. 10. v KC Dunaj pokrstí bratislavská kapela svoj nový album Kunst. Koncert doteraz nepočutých piesní doplnia vystúpenia formácie Čisté tvary, ktorá sa po štyroch rokoch vracia na hudobnú scénu a projekt Fat Kit.

Z novinkovej platne Kunst zatiaľ zverejnili chalani z Talkshow skladbu Shadows. Ďalšie piesne zaznejú exkluzívne na koncerte v KC Dunaj. „Druhý album posúva zvuk kapely ďalej. Samozrejme, je rok 2013 a aj samotná hudba sa posunula ďalej. Zostávame v žánri, ale pridali sme nové zvuky a nové vplyvy. Na albume sme pracovali dlhšie, no veríme, že bude o to lepší a opúť zaujme fanúšikov,“ prezradili muzikanti z Talkshow, ktorí zatiaľ nevedia, ako svoje nové dieťa uvedú do života. Isté však je, že táto indierocková skupina príde so silným zvukom.

Talkshow zaujali už svojim debutovým albumom, na ktorom vynikla mohutná basa, tvrdé bicie, temné klávesy a kvalitná gitara. Počuť ste ich mohli na mnohých koncertoch, festivaloch a dokonca aj v predajni nábytku IKEA, kde zahrali v rámci relácie Hudba mesta.

Večer vystúpi po dlhšom čase formácia Čisté tvary a mladý projekt Fat Kit, ktorý spája elektroniku s tradičnými i nezvyčajnými nástrojmi. O afterpárty sa postará DJ Michael Priest.

26. 10. (sobota)
Štart: 20.00 hod.
Vstup: 5€

FB Event: www.fb.com/…686475852593

Video: Talkshow - Shadows

Zdroj: Zuzana Hrdličková / kulturmarket.sk
Značky: Nová hudba, Koncerty, Domáca scéna