Kapela Peacock Ball z Banskej Bystrice predstavila prvý oficiálny videoklip

Kapela Peacock Ball z Banskej Bystrice predstavila prvý oficiálny videoklip zdroj: youtube

Po vydaní debutového albumu prináša energické hard-rockové zoskupenie z Banskej Bystrice všetkým priaznivcom rockovej hudby novoročný darček v podobe prvého oficiálneho videoklipu z réžie kameramana Michala Púcheho ku skladbe “The Renegades”.

Videoklip sa nahrával v novembri tohto roku v priestoroch Záhrady – Centra nezávislej kultúry v Banskej Bystrici. Úlohy “Birdmana” alebo aj vtáčieho muža, ktorého je možné vzhliadnuť v úplnej premiére a to v závere videoklipu sa pre tentokrát ujal huslista a multiinštrumen­talista Jozef Pantlík.

“Birdman” sa tak stáva akýmsi pseudonymom, pomocou ktorého chce kapela aj v budúcnosti nadväzovať spoluprácu s hudobníkmi alebo inými umelcami, ktorí by mali záujem podieľať sa na vzájomnej spolupráci. Momentálne kapela pripravuje materiál pre ďalší album a pozýva fanúšikov na klubové koncerty a letné festivaly.

Skladba The Renegades je súčasťou len nedávno zverejneného debutového albumu kapely s názvom Voices from the Deep, ktorý je voľne k stiahnutiu na oficiálnych stránkach kapely www.peacockball.com.

Video: Peacock Ball - The Renegades