Srdce dobre vie, že ... zahrá Fuera Fondo

Srdce dobre vie, že ... zahrá Fuera Fondo

…aj to, že hudba je niekedy najlepší liek. Vedia to aj členovia hudobnej formácie FUERA FONDO a preto odštartovali rok prípravou ďalšieho hudobného prekvapenia pre svojich fanúšikov. Okrem práve pripravovaného albumu sa venovali aj nakrúcaniu videoklipu k novej  skladbe „Srdce dobre vie, že…“.

Klip plný zaujímavých tvárí, ľudských príbehov a rozdielov medzi nimi je úsmevným zhrnutím každodenného života, radostí aj starostí, či nachádzania rovnakého šťastia v rozdielnych veciach. Tak ako sa fanúšik pri hudbe Fuera Fondo nikdy nenudí, rovnako sa nebude ani pri tejto svižnej skladbe.

Video sa so svojou premiérou troška omeškalo, no aj napriek tomu nepochybne vzbudí veľký záujem nielen u tých, ktorí naň už netrpezlivo vyčkávali. Jednoduchosťou deja a  nestrojenou náladou aktérov si získa snáď každého.

Na nakrúcaní videoklipu sa podieľali rôzne osobnosti. Jednej z úloh sa zhostila aj ochotnícka herečka, Anežka Dominová, známa zo slovenských filmov Muzika, Eštebák či populárny český mentalista Jakub Vosáhlo.

Okrem hudobných noviniek z albumu Žúrový kráľ, ktorý vychádza začiatkom marca sa milovníci veselého SKA môžu tešiť aj na turné kapely, ktoré štartuje už čoskoro.

Video: Fuera Fondo - Srdce dobre vie, že ..

Zdroj: Alžbeta Naďová
Značky: Nové videoklipy, Domáca scéna