Osláv letný slnovrat na festivale Všehochuť - festival plný chutnej hudby v magickej prírode!

Osláv letný slnovrat na festivale Všehochuť - festival plný chutnej hudby v magickej prírode!

Pozývame Vás na krásne magické miesto Pod Tlstú Horu, ktoré sa nachádza neďaleko obce Chocholná-Velčice, cca 10 km od mesta Trenčín. 20. a 21. 06. 2014, kedy sa nám začína leto, môžeme spoločne odštartovať letnú sezónu. Novovybudovaný areál z dreva, ktorý sa ukrýva v údolí krásnej bielokarpatskej prírody pre Vás otvorí svoje brány v piatok po 14:00. Priamo na mieste je možnosť stanovať a v tesnej blízkosti je prameň s pitnou minerálnou vodou.

Všehochuť je festival, na ktorom si môžete pochutiť na tradičnej i netradičnej muzike, ochutnať mladé nádejné talenty a predovšetkým si zgustnúť na kapelách, ktoré už majú čo to odohraté. Tento rok nás prídu rozhýbať v piatok naši susedia Pell Mell59, z Trenčína kapela No Puls, ktorej vyšiel nedávno nový album, rovnako zaujímavá kapela príde aj z Nového Mesta n.V. The Bright Eye, a po nich to roztočia chalani z Medial Banana, ktorí svojou pozitívnou energiou a reggae rytmom určite nebudú šetriť! To však ani zďaleka nebude koniec, kapelka Niečo Dobré nám zahrá určite veľa dobrých vecí a po nich sa pri vatre budeme môcť zohriať pri poriadnej bubnovačke plnej afrických rytmov s Jamadan-mi, ktorí po svojom koncerte budú pokračovať horúcou Jam session, kde sa bude môcť pridať ktokoľvek, preto si nezabudnite svoje nástroje, zoberte bubny, bongá, gitary, píšťalky, a čo Vás len napadne!

Sobotu sme trošku okorenili o súťaž kapiel Všehoband, ktorá bude prebiehať v poobedňajších hodinách. Kapela, ktorá bude pre porotu a tiež pre našich návštevníkov najzaujímavejšia, strávi deň v profesionálnom nahrávacom štúdiu Musae Polymnia.

Aby Vám dobre vytrávilo môžete sa zapojiť do bláznivých súťaží Všehoolympiáda , ako napríklad najpomalšia jazda na bicykloch, beh na chodúľoch či plutvách a podobne. Kto sa bude snažiť najviac, bude samozrejme odmenený a to VYHLIADKOVÝM LETOM v lietadle, čo je určite nezabudnuteľný zážitok!

Po sobotnom súťažení si budeme môcť konečne oddýchnuť pri koncertoch, ktoré nám odohrajú v novom zložení Garage Surf, naše stálice Anonym Kids z Trenčianskych Bohuslavíc, prídu nás pozrieť aj susedia cez kopec z Moravy Pajoche, a na to pravé ska sa budeme môcť vyblázniť pri bratislavskej kapele Skafander. Keďže nám po nich určite vysmädne, dáme si pauzu a zasúťažíme si v pití piva, vypočujeme si Maxim-a, a z ďalekého východu nám predvedú to svoje, chalani z Chiki liki tu-a, po nich Yeah!But? a priestor pre všetkých vytrvalcov, ktorí si ešte budú chcieť zahrať, zaspievať a baviť sa až do konca.

Na všetkých sa tešíme, tak neváhajte, zoberte svojich známych, neznámych, kamarátov, susedov, domácich miláčikov, nezabudnite na stan, hudobné nástroje a hlavne dobrú náladu. Pozdravuje a pozýva nezisková organizácia LAMA a spol.

PROGRAM:
Piatok 20.06.2014
PELL MELL 59 ( www.pellmell59.sk )
NO PULS ( www.bandzone.cz/nopuls )
THE BRIGHT EYE ( www.bandzone.cz/thebrighteye )
MEDIAL BANANA ( www.medialbanana.com )
NIEČO DOBRÉ ( http://on.fb.me/1mMhAmQ )
JAMADAN + JAM session ( www.jamadan.sk )

Sobota 21.06.2014
Dnb / Liquicity ( cd výber – www.bit.ly/1lDAvit )
Súťaž kapiel – VŠEHOBAND
Súťaže – VŠEHOOLYMPIÁDA

GARAGE SURF ( www.bandzone.cz/garagesurf )
ANONYM KIDS ( www.anonymkids.sk )
PAJOCHE (CZ) ( www.pajoche.cz )
SKAFANDER ( www.skafander.sk )
MAXIM ( www.fb.com/MaximKMH )
CHIKI LIKI TU-A ( www.chikiliki.sk )
YEAH!BUT? ( http://on.fb.me/1kha4zi )

Facebook Event: https://www.facebook.com/…48741700325/

Video: Medial Banana - Reprezent

Video: CHIKI LIKI TU-A - Prezident

Video: Garage Surf - Astronauts

Zdroj: Všehochuť festival
Značky: Festivaly, Domáca scéna