Skupina Antoines vydáva debutový album

Skupina Antoines vydáva debutový album

Po znovuzrodení kapely v roku 2012 začali Antoines pracovať na debutovom albume This Is The End Of The RockAndRoll, ktorý vychádza 1. júla.

Album obsahuje 11 piesní a samotný názov prezrádza v akom duchu sa bude niesť. Od popovejšej Turn the disco down až po temnejšiu Faith. Každý si môže nájsť niečo pre seba.

Celý album, okrem finálneho mastrovania, je čisto domácim produktom, a teda nesie odkaz pre mnohých nádejných muzikantov. „Dnes je voľne dostupná technika , potrebná na nahranie normálneho rockového albumu, čo je hudba aj tak viac o výpovedi, než o technike“ hovorí zakladateľ a líder kapely Tomáš Zámožík (bývalý člen známej slovenskej formácie Hudba z Marsu), ktorý je aj autorom všetkých textov a hudby.

Spolu s Marekom Gregorom – bicie Antoines ( bývalý bubenník kapely Lavagance ) sú teda tvorcami tohoto jedinečného projektu, na ktorom se podieľal aj známy slovenský saxofonista Marián Jaslovský (Richard Muller, Dežo Ursiny, Love4Money)

Prvým singlom z chystaného albumu je skladba I think I have no wild side, ktorá už nejakú dobu znie v rádiách a krátko po albume bude mať premiéru aj videoklip k práve zmieňovanej piesni.

Zdroj: Sandra Krišteková
Interpret: Antoines
Značky: Nová hudba, Domáca scéna