Pre učiteľov a študentov lístky na Pohodu so zľavou

Pre učiteľov a študentov lístky na Pohodu so zľavou
foto: Róbert Jakubička zdroj: Ahudba.sk

Učitelia a študenti si môžu od dnes do Dňa učiteľov (do polnoci 28. marca) kúpiť lístky na Pohodu so zľavou 20 €. Pre držiteľov kariet ITIC, ISIC a Euro<26 je v predaji celkovo 300 permanentiek za 79 €.

Na jeden platný preukaz je možné zakúpiť maximálne 2 lístky na tomto linku: www.pohodafestival.sk/…den-ucitelov

Pre uplatnenie zľavy je potrebné zadať licenčné číslo preukazu v tvare: počiatočné písmeno, 6 alebo 12 číslic, a ak ho preukaz obsahuje, aj záverečné písmeno. Zároveň je potrebné, aby sa meno a priezvisko zadané pri registrácii, zhodovalo s údajmi na karte.

„Pripomíname, že už čoskoro spustíme registráciu dobrovoľníkov a brigádnikov na Pohodu 2018. Tešíme sa na vás už o 111 dní,“ odkazujú organizátori festivalu Pohoda.

Pohoda vo výbere najlepších festivalov podľa The Telegraph

Pohoda sa dostala do výberu najlepších festivalov svetoznámeho denníka. Britský The Telegraph spomína Pohodu na svojom webe vo výbere 10 najlepších podujatí kontinentálnej Európy, ktoré sú skvelou alternatívou ku Glastonbury.

Autorka článku Natalie Paris o Pohode okrem iného píše: „Umelecký, eco-friendly prístup výrazne odlišuje slovenský klenot od jeho drsnejších a komerčnejších západných príbuzných. S lákavým line-upom, ktorý prepája množstvo žánrov a dostupnými cenami nápojov objavuje tento festival každoročne čoraz viac Britov.“ Okrem Pohody sa do jej výberu dostali aj Primavera, Rock Werchter, Secret Solstice, Bilbao BBK Live či susedný Sziget.

Značky: Festivaly