FVLCRVM v Bratislave predstaví exkluzívnu audio-vizuálnu show

FVLCRVM v Bratislave predstaví exkluzívnu audio-vizuálnu show

Slovenský producent FVLCRVM sa po návrate z turné po Česku, Maďarsku a Chorvátsku už nevie dočkať bratislavskej premiéry svojej novej audiovizuálnej show. “Veľmi sa teším, že turné s týmto výnimočným konceptom uzavriem doma v Bratislave.”

Doma aj v zahraničí oceňovaný producent FVLCRVM sa vo štvrtok 2. júna predstaví v Bratislave s hybridným live setom a špeciálnou audiovizuálnou show. V bratislavskej Novej Cvernovke odohrá svoje najnovšie hity prepletené rave-y remixami a klubovými editmi v nepretržitom energickom sete.

Hudobná show na hrane medzi hyperpopom a okrajovými klubovými žánrami, podporená špeciálnou polopriehľadnou projekciou, vytvára ilúziu hologramu a divákovi nedá ani na moment vydýchnuť. Vizuál nesie dystopické motívy s futuristickými prvkami abstraktných používateľských rozhraní dokonale synchronizovaných so skladbami.

“Na tejto show sme pracovali takmer rok. Bola to drina, krv a pot, ale myslím, že ten finálny výsledok stojí za to!” komentuje FVLCRVM, ktorý je aj sám autorom vizuálov. Scénu navrhol a o svetelné efekty sa stará svetelný dizajnér Jozef Čabo, ktorý pravidelne spolupracuje s najväčšími festivalmi či alternatívnymi divadlami u nás aj v zahraničí. “Od prvého vystúpenia cítim, že ide o niečo špeciálne a mám dojem, že rovnako to vnímali aj moji fans v Prahe, Brne, Záhrebe a Budapešti,” dodáva FVLCRVM.

Večer otvorí mladý český producent, spevák a rapper Matěj Dvořák pôsobiaci pod umeleckým menom BoLs/sLob. Radio Wave o ňom píše: “Autentická nálož originálneho žánrového mixu robí z BoLs/sLoB jednu z najnadanejších osobností českej elektronickej scény.”

O afterparty sa postará Kewu z Prahy, vyhľadávané DJ meno naprieč kultúrnou sférou. Kewu je člen tvrdého jadra Addict crew, je tiež zodpovedný za dramaturgiu ich ultimátnych rave parties. Kewu už dlhé roky čerpá z čerstvých klubových zvukov – či už ide o živelné rytmy Latinskej Ameriky, tribálny pulz južnej Afriky, výber z nadčasového popu, rapu a R’n’B alebo novinky z ostrovného klubového undergroundu.

Lístky v predaji v sieti goout: https://goout.net/…ewu/szkfpit/ Facebook event: https://www.facebook.com/…070099392040

Video: FVLCRVM - X-tacy

Interpret: FVLCRVM
Značky: Koncerty, Domáca scéna