Medial Banana predstavili nový album na online koncerte z karantény

Medial Banana predstavili nový album na online koncerte z karantény

Chalani z populárnej slovenskej reggae kapely Medial Banana sa vynašli a pre fanúšikov odohrali koncert zo svojich obývačiek. Všetci spolu na jednom obraze, ale reálne aj niekoľko kilometrov od seba. Keď vám chýbajú vystúpenia a publikum, spôsob ako si spolu zahrať sa nájde vždy. Medial Banana včera odohrali špeciálnu karanténnu online show, ktorú behom večera videlo už vyše 3500 ľudí.

Počas online koncertu predstavili aj dve úplne nové skladby z albumu Nedotknuteľní, ktorý vychádza pod hlavičkou Reggae Callin’ Records15. mája 2020. Predpredaj albumu beží od pondelka 20.4. a každému, kto si behom prvých dvoch dní album objedná, pošlú chalani vlastné originálne video s poďakovaním a pozdravom na Instagram. Tretí štúdiový album Medial Banana obsahuje 13 skladieb, 3 spolupráce a množstvo kvalitnej muziky od reggae, cez ska a rocksteady až po dancehall či drum and bass. Všetko ochutené o vplyvy žánrov ako funky, jazz, rock, world music a pop. Ochutnávku albumu nájdete v snippete na ich youtube alebo sociálnych sieťach.

Video: Medial Banana - Karanténa sešn (online koncert)

Kapelu Medial Banana zasiahla pandémia počas spoločnej tour s Polemicom, ktorá sa aktuálne presúva na október. Na tejto šnúre chceli hudobníci pokrstiť svoj spoločný singel “Staré časy”, ktorý pri tejto príležitosti vyšiel na limitovanej zberateľskej 7” platni. Nové CD, nový vinyl, re-press vinylu Rockin’ It ako aj nové tričká, mikiny a šiltovky zoženiete na e-shope Medial Banana. Kapelu môžete v tomto nečase podporiť aj kúpou symbolického vstupného. Zatiaľ ťažko predpovedať ako to bude vyzerať s plánovaným nabitým letom, kapela však pripravuje už ďalšie online koncerty a posiela silu a pozitívnu energiu všetkým svojim priaznivcom. Stay home, stay safe & listen to reggae music!

Video: MEDIAL BANANA - NEDOTKNUTEĽNÍ (nový album 2020 snippet)