Rammstein na Slovensku: horúca šou už v júni budúceho roku

Rammstein na Slovensku: horúca šou už v júni budúceho roku
foto: Jens Koch

Rammstein pridáva plyn a oznamuje, že v roku 2023 sa po tretí raz vráti so svojím turné po Európe. Slovensko zažije historicky najväčší samostatný koncert v našich končinách. Nemecké metalové hviezdy to s European Stadium Tour 2023 rozbalia na Letisku Trenčín 14.6.2023.

Celosvetovo uznávaná nemecká metalová kapela Rammstein so svojím turné precestuje Európu už po tretíkrát. Šou, ktorá zanechala dojem v státisícoch fanúšikoch, ale aj v hudobných žurnalistoch vážených médií, ktorí tohtoročné turné ovenčili vyjadreniami ako “gigantická šou“ (Rolling Stone), “Ich koncerty rozburácajú európske štadióny“ (Nordkurier) „Rammstein s obrovskou dávkou ohňostrojov, výbuchov a dymu“ (Süddeutsche Zeitung), sa po rokoch uskutoční i na Slovensku a to v júni budúceho roka.

Pódium, ktoré svojou výškou niekedy prevyšuje strechy štadiónov, šou plná ohňa a plameňov, dokonale zohratá kapela a dianie na pódiu plné humoru a skvelého hudobného zážitku. Toto všetko robí koncerty Rammstein na poli hudby jedinečnými, či už z hľadiska štýlu, veľkoleposti či kvality. Rammstein tentoraz ponúka všetkým svojim (nielen) slovenským fanúšikom i tým, ktorí sa nimi len stanú, šancu zažiť ich šou na Letisku Trenčín dňa 14.6.2023.

Vstupenky na koncert RAMMSTEIN na Letisku Trenčín dňa 14.6.2023 budú dostupné od štvrtka 08. septembra 2022 od 10:00 hod. na www.vivien.sk a v sieti Ticketportal.

Všetkým záujemcom o kúpu lístkov na Rammstein odporúčame, aby si v rámci systémov predaja vstupeniek na koncert vytvorili zákaznícky účet vopred, aby v čase predpredaja vedeli svoju objednávku dokončiť rýchlejšie.

Lístky na podujatie sú personalizované. „Personalizovaný“ znamená, že každý lístok je viazaný na osobu, ktorej meno je na lístku uvedené.

Video: Rammstein - Deutschland (Official Video)

Interpret: Rammstein
Značky: Koncerty