Thirty Seconds to Mars vystúpia na Topfeste v sobotu, poznáme ich požiadavky

Thirty Seconds to Mars vystúpia na Topfeste v sobotu, poznáme ich požiadavky

Headliner festivalu Topfest, ktorý sa uskutoční 26. – 28. júna na letisku v Piešťanoch, vystúpi v sobotu (28.6) o 22:00, organizátori festivalu tiež zverejnili požiadavky kapely..

Podľa oficiálnej stránky festivalu topfest.sk nemá Jared Leto s kapelou Thirty Seconds to Mars hviezdne maniere a organizátorom festivalu vyslovene odkázali, že pred bežnými jedlami uprednostňujú miestne špeciality. „Možno im naservírujeme aj národnú špecialitu, ale určite aj niečo navyše – trojica podľa našich informácií obľubuje najmä ryby, japonskú kuchyňu a ľahšie, bezmäsité jedlá,“ uviedol Dušan Drobný, šéf organizačného tímu festivalu. Členovia kapely chcú vo svojej výbave najmä čerstvé ovocie, zeleninu, cereálne tyčinky či mandľové mlieko. Hudobníci nežiadajú ani kvapku alkoholu, čo pri rockových formáciách nebýva samozrejmosťou.

Kapela so svojím týmom bude mať k dispozícii tri samostatné šatne, ktoré budú pripravené podľa požiadavky hodinu pred príchodom hudobníkov. Nevyhnutnosťou v nich bude aj stabilné pripojenie na internet či veľké, čerstvo vyprané, nie nové uteráky. Slovenské vystúpenie Thirty Seconds to Mars v rámci Topfestu je súčasťou európskeho turné, ktoré skupina začne v júni. V auguste sa následne vyberie aj na sériu koncertov po USA spoločne s Linkin Park.

Popri americkom headlinerovi sa návštevníci 11. ročníka nášho najväčšieho rockového open air festivalu môžu tešiť aj na skupiny Helloween, Sabaton, The Exploited, Marky Ramone´s Blit­zkrieg, The Toy Dollls. ako aj na domácich a českých interpretov: Horkýže slíže, Zóna A, Zoči voči, Totálni nasazení, Začiatok konca, Sakumprásk, Punkreas a ďalších. Trojdňové permanentky na Topfest sú v predpredaji v sieti Ticketportal za 43 eur. Viac info o vstupenkách na www.topfest.sk, alebo najrýchlejšie informácie pre viac ako 25 000 fanúšikov na http://www.facebook.com/topfest.sk

Video: 30 Seconds To Mars - Kings and Queens

Zdroj: topfest.sk
Interpret: 30 Seconds to Mars
Značky: Festivaly