Na zimnom Uprisingu Dub Inc, The Skints a Fyah Son Bantu

Na zimnom Uprisingu Dub Inc, The Skints a Fyah Son Bantu

Už iba posledných pár dní nás delí od siedmeho ročníka zimnej verzie festivalu Uprising. Sobota 3.12. bude v Bratislave patriť reggae a príbuzným žánrom. Do hlavného mesta na Uprising Winter Edition majú totiž namierené dve najospevovanejšie európske reggae kapely, Dub inc a The Skints.

Kapely Dub inc a The Skints doplní kenský spevák Fyah Son Bantu a dji zo Slovenska a Čiech. Každému určite dobre padne takáto štipka leta, ktorú prináša festival Uprising.

Legendy francúzskeho reggae, Dub inc, sú práve na tour k novému albumu “So What”. Uplynulý víkend vypredali parížsku halu Zenith, kde s nimi vyše 6 tisíc fanúšikov skákalo počas nabitého 2-hodinového koncertu.

Video: Dub Inc - Chaque nouvelle page

Britskí The Skints sa pred pár dňami vrátili z úspešného amerického turné so slávnymi Sublime with Rome. V sobotu ich v Ateliéri Babylon čaká slovenská klubová premiéra. Nový album príde na zimný Uprising predstaviť aj Fyah Son Bantu z Kene a spoza dj pultu sa budú hlásiť pražskí United Forces of Dub a bratislavskí Natty Youth Sound.

Priamo na mieste sa v sobotu 3. decembra budú exkluzívne predávať aj lístky na jubilejný 10.ročník festivalu Uprising. Okrem lístkov nebudú chýbať ani Uprising tričká, mikiny, šiltovky či ponožky a merch vystupujúcich kapiel. Pre aktuálne informácie sledujte fanpage a web stránku festivalu www.uprising.sk. Posledné lístky zoženiete v sieti Ticketportal.

Kompletný harmonogram večera

20:00 – door open
20:00 – NATTY YOUTH SOUND
22:00 – THE SKINTS
23:30 – DUB INC
01:15 – FYAH SON BANTU & UNITED FORCES OF DUB
03:00 – NATTY YOUTH SOUND
04:00 – end

Video: The Skints - This Town

Interpreti: Dub Inc, The Skints
Značky: Festivaly